اخبار داعش,اخبار داعش اليوم,اخبار داعش نيوز,اخبار داعش في سوريا,
اخبار داعش اليوم في العراق,اخبار داعش بی بی سی,اخبار داعش الان,اخبار داعش في الاردن,اخبار داعش في العراق,اخبار داعش فارسی      فارس عرب,فارس عربي من هو,فارس عرب ايدول,فارس عرب ايدل,فارس عربيات,فارس عربی,عرب فارس, عرب فارس العراق, عرب فارس ایران, فارس عرب الجزیرة, فارس عرب الجنوب      
bolet_berooz
۰۵ تير ۱۳۹۶ - ۲۰:۲۲
کد خبر: ۷۵۶۰۵
تاریخ انتشار: ۲۴ خرداد ۱۳۹۶ - ۰۴:۵۲
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان
تسنیم منتشر کرد
انتخابات هیئت‌رئیسه کمیسیون‌های تخصصی مجلس شورای اسلامی برای اجلاسیه دوم دوره دهم پارلمان انجام شد.







انتخابات هیئت رئیسه جدید کمیسیون‌های تخصصی مجلس شورای اسلامی برای دومین سال فعالیت مجلس دهم برگزار شد.

اسامی رؤسا و اعضای هیئت‌رئیسه کمیسیون‌های تخصصی مجلس به شرح زیر است:

* کمیسیون آموزش و تحقیقات

رئیس:  محمدمهدی زاهدی نماینده مردم کرمان

نایب رئیس اول:  داوود محمدی نماینده مردم تهران

نایب رئیس دوم:  قاسم احمدی لاشکی نماینده مردم نوشهر و چالوس

دبیر اول حجت‌الاسلام علیرضا سلیمی نماینده مردم محلات

دبیر دوم: فریده اولاد‌قباد نماینده مردم تهران

سخنگو: میر حمایت میرزاده نماینده مردم گرمی

*کمیسیون اقتصادی

رئیس: محمد‌رضا پور ابراهیمی نماینده مردم کرمان

نایب رئیس اول: علی‌اکبر کریمی نماینده مردم اراک

نایب رئیس دوم: سیدفرید موسوی نماینده مردم تهران

دبیر اول:  سیدحسن حسینی شاهرودی نماینده مردم شاهرود

دبیر دوم: داریوش اسماعیلی نماینده مردم خرامه و سروستان

سخنگو: رحیم زارع نماینده مردم آباده

*کمیسیون انرژی

رئیس: فریدون حسن‌وند نماینده مردم اندیمشک

نایب رئیس اول:  هدایت‌الله خادمی نماینده مردم ایذه و باغملک

نایب رئیس دوم: سیدعلی ادیانی‌راد نماینده مردم قائمشهر

دبیر اول: قاسم ساعدی نماینده مردم دشت‌ آزادگان

دبیر دوم: کوروش کریم‌پور حقیقی نماینده مردم فیروز‌آباد

سخنگو: اسدالله قره‌خانی نماینده مردم علی‌آباد‌کتول

*کمیسیون امنیت‌ملی و سیاست‌خارجی

رئیس: علا‌الدین بروجردی نماینده مردم بروجرد

نایب رئیس اول: کمال دهقانی فیروز آبادی نماینده مردم تفت و میبد

نایب رئیس دوم: محمد مهدی برومندی نماینده مردم مرودشت  

 دبیر اول: محمد جواد جمالی نوبندگانی نماینده مردم فسا

دبیر دوم: محمد ابراهیم رضایی نماینده مردم خمین

سخنگو: سید حسین نقوی حسینی نماینده مردم ورامین

*کمیسیون اجتماعی

رئیس:عبدالرضا عزیزی نماینده مردم شیروان

نایب رئیس اول: محمد رضا بادامچی نماینده مردم تهران  

نایب رئیس دوم:مسعود رضایی نماینده مردم شیراز

دبیر اول روح الله بابایی نماینده مردم بویین زهرا

دبیر دوم: ناهید تاج‌الدین نماینده مردم اصفهان

سخنگو: زهرا ساعی نماینده مردم تبریز

 *کمیسیون بهداشت و درمان

رئیس: علی نوبخت حقیقی نماینده مردم تهران

نایب رئیس اول محمدحسین قربانی نماینده مردم آستان‌ اشرفیه

نایب رئیس دوم: همایون یوسفی نماینده مردم اهواز

دبیر اول: عباسعلی پوربافرانی نماینده مردم نایین

دبیر دوم: یعقوب شیب‌یاری نماینده مردم میانه

سخنگو:احمد همتی نماینده مردم سمنان

*کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات

رئیس: غلامرضا تاجگردون نماینده مردم گچساران

نایب رئیس اول: جهان‌بخش محبی‌نیا نماینده مردم میاندوآب

نایب رئیس دوم: هادی قوامی نماینده مردم اسفراین

دبیر اول: علی کاظمی

دبیر دوم: محسن بیگلری نماینده مردم سقز و بانه

سخنگو:محمد مهدی مفتح نماینده مردم طوسرکان

*کمیسیون فرهنگی

رئیس: جمشید جعفر‌پور نماینده مردم لارستان

نایب رئیس اول:اصغر مسعودی نماینده مردم نیریز

نایب رئیس دوم: حجت الاسلام نصرالله پژمان‌فرنماینده مردم مشهد

دبیر اول: سید فاطمه ذوالقدر نماینده مردم تهران

دبیر دوم: علی ابراهیمی نماینده مردم شازند

سخنگو:حجت الاسلام احد آزادی‌خواه نماینده مردم ملایر

*کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس

رئیس: محمدجواد کولیوند نماینده مردم کرج

نایب رئیس اول: سیدحمیدرضا کاظمی نماینده مردم پل‌دختر

نایب رئیس دوم: امیر خجسته نماینده مردم همدان

دبیر اول: احمد علیرضا بیگی نماینده مردم تبریز

دبیر دوم:سهراب گیلانی نماینده مردم شوشتر

سخنگو: اصغر سلیمی نماینده مردم سمیرم

*کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی

رئیس:علی اکبری نماینده مردم بجنورد

نایب رئیس اول:رضا کریمی نماینده مردم اردبیل

نایب رئیس دوم: علی بختیاری نماینده مردم گلپایگان

دبیر اول: جلال محمودزاده نماینده مردم مهاباد

دبیر دوم: نظر افضلی نماینده مردم نهبندان و سربیشه 

سخنگو: علی‌محمد شاعری نماینده مردم بهشهر و نکا

 *کمیسیون صنایع و معادن

رئیس: عزیز اکبریان نماینده مردم کرج

نایب رئیس اول: رضا علی‌زاده نماینده مردم ورزقان

نایب رئیس دوم: فریدون احمدی نماینده مردم زنجان

دبیر اول: رامین نورقلی‌پور نماینده مردم کردکوی

دبیر دوم: حجت‌الاسلام سیدجواد حسینی‌کیا نماینده مردم سنقر

سخنگو: سعید باستانی نماینده مردم تربت‌حیدریه

*کمیسیون قضایی و حقوقی

رئیس: الله‌یار ملک‌شاهی نماینده مردم کوه‌دشت

نایب رئیس اول: حسین رضازاده نماینده مردم کازرون

نایب رئیس دوم: محمد کاظمی نماینده مردم ملایر

دبیر اول: جلیل رحیمی جهان‌آبادی نماینده مردم تربت‌جام

دبیر دوم: یحیی کمالی‌پور نماینده مردم جیرفت

سخنگو:حجت‌الاسلام حسن نوروزی نماینده مردم رباط کریم

*کمیسیون عمران

رئیس: محمد‌رضا رضایی‌کوچی نماینده مردم جهرم

نایب رئیس اول: قلی‌الله قلی‌زاده نماینده مردم کلیبر

نایب رئیس دوم: مجید کیان‌پور نماینده مردم دورود و ازنا

دبیر اول: شادمهر کاظم‌زاده نماینده مردم دهلران

دبیر دوم: حسین نیاز آذری نماینده مردم بابل

سخنگو: صدیف بدری نماینده مردم اردبیل

*کمیسیون تدوین آئین‌نامه داخلی مجلس

رئیس: عزت‌الله یوسفیان ملا نماینده مردم آمل

نایب رئیس اول: مهرداد بائوج لاهوتی نماینده مردم لنگرود

نایب رئیس دوم: عباس پاپی‌زاده نماینده مردم دزفول

دبیر اول: محمد عزیزی نماینده مردم ابهر و خرم‌دره

دبیر دوم: علی اکبری نماینده مردم شیراز

سخنگو: شهباز حسن‌پور بیگلری نماینده مردم سیرجان

*کمیسیون اصل نودم قانون اساسی

رئیس: داوود محمدی نماینده مردم قزوین

منبع : خبرگزاری تسنیم

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد