فارس عرب

bolet_berooz
۲۷ آذر ۱۳۹۳ - ۰۰:۵۸
nesws
nesws
بزرگ‌ترین نعمت خدا وجود این نظام است و بزرگ‌ترین معروف، دفاع از این نظام است. این بزرگ‌ترین کاری است که باید انجام شود. عده‌ای برای مقابله با این نظام کمر بسته‌اند چه از راه نظریه‌پردازی و چه از راه تبلیغات سیاسی و موذی گری‌های گوناگون در نظام خدشه وارد می‌کنند.
"اقتصاد مقاومتی" و ایدئولوژی مطرح شده از سوی رهبر عالی ایران شاید معادلات را برای ایران تغییر دهد و این موضوعی است که شناخت ما را از اقتصاد این کشور مشکل کرده است.
قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا(ص) بدون داشتن رویکرد اقتصادی به طرح‌ها، با نجابت به دنبال یاری رساندن به دولت است.
مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور با اشاره به آخرین ملت برای ثبت نام در آزمون دکتری سال 94 گفت: داوطلبان تنها تا ساعت 24 امشب فرصت دارند که در این آزمون ثبت نام کنند.
معاون برنامه ریزی وزارت نیرو با اعلام اینکه ساخت 4 سد در حوضه دریاچه ارومیه متوقف شده است، گفت: برنامه های جدیدی به منظور نجات دریاچه ارومیه تدوین شده است که به صورت همزمان اجرا می‌شوند.
رئیس سابق رسانه ملی با بیان اینکه موسوی آگاهانه در جریان طراحی ها بود اما کروبی ناآگاهانه گفت: آقای خاتمی تا آخرین لحظه، گرفتار بازی های موسوی بود و لذا موسوی ، خاتمی را هم بازی داد.
رئیس مجلس شورای اسلامی در دیدار با فرماندهان و مدیران قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء (ص) گفت: ایران به دنبال کشورگشایی و امپراطورسازی در منطقه نیست.
جانشین فرمانده نیروی زمینی ارتش گفت: در رزمایش ولایت 93 همه نیرو‌ها اعم از کماندو‌ها، زرهی، بالگردی، پهپادی و نیروهای موشکی حضور خواهند یافت و ۴ روز این رزمایش مختص نیروی زمینی است.